Szkolenia BHP mogłyby także odbywać się po angielsku dla obcokrajowców nie znających polskiego

Dzisiaj dużo firm zatrudnia osoby pochodzące z różnych krajów. Powinny oni tak jak wszyscy członkowie personelu przebyć obowiązkowe szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na szczęście dziś to nie jest wcale problem, bo fachowców w tej dziedzinie prowadzących zajęcia w języku angielskim jest niezwykle dużo.

biurowiec

Autor: Stefan Kuryłowicz, APA Kuryłowic
Źródło: Wolf Immobilien Polen Sp. z o. o.
CV

Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firm zatrudniających obcokrajowców dużo spółek prowadzi szkolenie BHP po angielsku. Tego typu kursy mogą być przeprowadzane w grupach oraz osobno. Są one przeprowadzane zazwyczaj w biurze firmy zlecającej takie szkolenie oraz w wygodnym dla PRacowników czasie. Podmioty szkoleniowe zatrudniają tylko wyszkolonych lektorów angielskich z wieloletnim doświadczeniem, którzy już współpracowali z obcymi podmiotami z różnorodnych gałęzi gospodarki. Język angielski nie jest językiem ojczystym dla mnóstwa cudzoziemców. Jednak nie będą oni mieć problemu ze zrozumieniem kursu. Obowiązkowe szkolenie idź tu https://www.bhpprofesjonalnie.pl/szkolenia-bhp-blonie/ Bezpieczeństwa i Higieny Pracy spółka szkoleniowa dostosuje do stopnia znajomości języka angielskiego i umiejętności zawodowych.
Szkolenia przeprowadzane są w postaci instruktażu, szkolenia albo samokształcenia kierowanego. Mają one na celu uzyskanie lub uzupełnienie wiedzy dotyczącej wykonywanej pracy i zachowania się w spółce w sposób zgodny z zasadami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Podczas kursu używane są różne środki dydaktyczne, a zatem filmy oraz środki do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku przy obowiązkach służbowych. Pokazane też będą sposoby obsługi sprzętu przeciwpożarowych.

Po ukończeniu kursu uczestniczący uzyskuje kartę kursu wstępnego albo zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego. Faktura za szkolenie jest wysyłana pocztą pod wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres.