Ścianki magnetyczne to znakomity pomysł na reklamę oferty naszej firmy.

Dość często w biurach, pracowniach lub też na przykład w agencjach reklamy niezbędne są rzeczy, najczęściej tablice, na których będziemy mogli coś zawiesić. Ważne oraz przydatne jest przy okazji to, aby w razie konieczności móc zmienić temat tej tablicy, coś do niej łatwo przyczepić czy nawet zupełnie ją pozmieniać. Najlepiej też, by można było do niej przyczepić kartki, notatki itp. za pomocą magnesów a nie pinesek, dzięki temu nie będziemy musieli się martwić, że owa plansza w wyniku używania po jakimś czasie się nam zniszczy.

konferencja

Autor: SOZIALHELDEN
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy poszukujemy tego typu tablic lub instalacji, powinniśmy zastanowić się nad zamontowaniem w naszym biurze rzeczy typu ścianki magnetyczne, na których możemy umieścić nie tylko istotne notatki czy informacje, ale także przykładowo ofertę lub reklamę naszej firmy. Takie ścianki ścianki tekstylne są jednym z głównych materiałów wystawienniczych, można na nie trafić w wielu różnych sklepach, biurach albo przedsiębiorstwach. Dzięki takim planszom konkretne towary będą znakomicie widoczne. Możemy zdecydować się na najlepsze dla nas format oraz wielkość ścianki lub też określić z ilu części ma się ona składać – jeżeli wybierzemy więcej części takiej planszy, to z tego powodu w przyszłości możemy ją prościej zmodyfikować w razie potrzeby. Sami możemy z zakupionych przez nas elementów zbudować tablicę na przykład typu „harmonijka” i na każdej części zamieścić inny produkt lub też opis usługi.

szkolenie biurowe

Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com

Wielką zaletą tych produktów jest ich elastyczność i łatwość samodzielnego ustawienia w dowolnej konfiguracji tak, aby odpowiadała ona naszym wymogom. Zresztą jeśli nie będzie konieczności, aby zmieniać tematykę naszej wystawy, to zawsze możemy zdecydować się na stały nadruk, który będzie doskonałą wizytówką naszej firmy (link). Ważne jest także to, że do ścianek magnetycznych dołączane są zazwyczaj lampy oświetlające prezentację i pozwalające lepiej ją wyeksponować. Dla klienta, który będzie wchodził do naszego biura lub pracowni i ujrzy taką planszę, może to być dodatkowy argument przemawiający na naszą korzyść i upewniający go, że to właśnie u nas chce zamówić konkretną usługę lub potrzebny mu towar. W końcu chyba nikogo nie trzeba bardzo przekonywać, jak ważna jest reklama i co można dzięki niej uzyskać.Jeśli więc potrzebujemy systemu wystawienniczego, który dobrze przedstawi naszą ofertę i zachęci klientów do konkretnej oferty, to powinniśmy zastanowić się nad takimi ściankami czy planszami.