Oferty banku dla klientów indywidualnych oraz firm.

Bank proponuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Polecamy szybki kredyt gotówkowy. By wypełnić formularz o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do Internetu. Jeśli masz już konto w naszym banku, możesz sprawdzić w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową. Oferta to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze na dowolny cel do 150 000 zł, możesz otrzymać nawet w 15 minut. Nie musisz oczywiście mieć wcześniej konta w naszym banku, żeby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.

Nowe meble nabywamy przeto na kredyt. Nierzadko po jakimś czasie wydarza się coś niespodziewanego i bierzemy następny kredyt. W końcu powstaje niepomyślne zjawisko spirali kredytowej. Zjawisko owo polega na tym, że przy pewnym pułapie zadłużenia żeby je spłacić zaciągamy kolejne kredyty.

Nieruchomość

Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak w bankach będzie trzeba chwilę poczekać i dodatkowo może okazać się, że pożyczki i tak nie otrzymamy. Z tego powodu warto zerknąć na pożyczka pod hipotekę bez bik. Kiedy posiadamy porządne auto lub cztery kąty, to na pewno pod zastaw którejś z tych rzeczy dostaniemy sensowną pulę pieniędzy. Najważniejsze jest jednak zastanowić się nad tym, czy znajdą się pieniądze na spłatę rat. Jeżeli posiadamy taką pewność, to nie musimy się przejmować. Jednak, jeżeli brak nam takiej pewności musimy uważać, bo pozabankowe pożyczki to spore oprocentowanie i odsetki za niespłacanie rat w terminie też są duże.

garść banknotów

Autor: Free Creative Commons Images for Colorful Souls!
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsze kroki trzeba udać do urzędu, aby uporządkować wszystkie formalności, złożyć właściwe papiery. Później należy założyć rachunek bankowy dla firm. Można to uczynić osobiście w placówce banku lub przez stronę www. Konto bankowe przez Internet uruchamia się bez najmniejszych problemów. Wszystko jest prosto pokazane, klient jest prowadzony krok po kroku. Starczy zasiąść przed komputerem, wstukać na klawiaturze adres internetowy określonego banku i wejść na stronę docelową. Po przejściu przez ikonę ‘rachunek bankowy dla firm’ można konto bankowe przez Internet zakładać. Należy podać dane adresowe, nazwę działalności, Numer Identyfikacji Podatkowej.

Jest nieruchomość dostaniesz kredyt (zobacz smartvest)

Dla zakładów polecamy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej zalet przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego rachunku dla firm. Konto jest całkowicie darmowe – w pakiecie jest bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.