Biegłe szkolenia z zakresu coachingu oraz rozwoju osobistego

Coaching ma na celu dopomaganie Klientom w osiągnięciu określonego przez nich celu. Dzieje się to na podstawie rozmów, regularnych wizyt i łącznego planowania oraz omawiania celów. Fachowy coaching pozwala na wejście zmian w życiu indywidualnym czy też zawodowym, spotkania coachingowe mają więc głównie praktycznych charakter. Coaching zezwala również na rozwijanie kreatywności, radzenie sobie ze stresem i przeróżnymi kłopotliwymi sytuacjami życiowymi, oraz także na sprawne planowanie, kierowanie czasem czy zarządzanie zespołem.

Co zrobić, żeby dostać pracę po zakończeniu studiów?

Wszyscy dobrze wiemy, jak niełatwo w dzisiejszych czasach dostać dobrą posadę. W związku z panującym gospodarki, mnóstwo zakładów decyduje się na redukcję etatów. To znaczy, że młodzi absolwenci, którzy ledwo co zdobyli dyplom, nie mają szans na stałe zatrudnienie. Okazuje się, nawet ukończenie dobrej szkoły wyższej nie może nam zagwarantować znalezienia dobrej posady. Absolwenci są załamani.

Szukasz metody na właściwy przypływ gotówki? Zmień profesję i zostań przedstawicielem ubezpieczeniowym

Niektóre osoby źle się czują, pracując dla kogoś oraz wykonując powierzone zadania. Wolą osobiście zarządzać swoimi obowiązkami i godzinami pracy. Podobne osoby najczęściej decydują się na otworzenie swojej działalności gospodarczej albo zakładu, pomyślną alternatywą dla nich może być również posada w charakterze agenta. Wtedy samodzielnie będą mogli zdecydować, jak pracują i jaką pensję dla siebie zyskają.

Profesjonalizm to wymóg

Każdy człowiek ma różne zadania do zrealizowania. Z reguły musimy chodzić do pracy, a to wszystko po to, by móc zagwarantować byt sobie i swojej rodzinie, jeśli ją mamy. Niestety czasami nasz zawód przypomina walkę z wiatrakami.

W jaki sposób radzić sobie w pierwszej pracy i co powinniśmy wiedzieć rozpoczynając swoją przygodę na rynku pracy?

Rozpoczynając pracę należy zapoznać się z rynkiem a także podstawowymi pojęciami z tej dziedziny. Wiedza o prawach i obowiązkach osoby pracującej niekiedy może nam się przydać, gdy napotkają nas różnego typu problemy w pracy. Pierwsza praca to często nie lada wyzwanie dla młodych ludzi. By ułatwić sobie trochę początki kariery, dobrze jest dowiedzieć się jak powinna wyglądać dobra umowa jak również jakie opłaty ponosimy gdy zostanie nam zaproponowana umowa zlecenie.