Jaką metodą trafić ze swoją ofertą do kierowców?

Oczywiście zmotoryzowanych ludzi w Polsce jest kilkanaście milionów – spora część pełnoletniej części naszego społeczeństwa. Jednakże nie ma sensu zawężać tematu. No powiedzmy, że chodzi akurat tutaj o to by ze swoją ofertą dotrzeć do bardzo dużej części mieszkańców wielkich aglomeracji miejskich. Głównie chodzi tutaj o Warszawę i Kraków. Moim skromnym zdaniem reklama na telebimie może w dużym stopniu pomóc naszej osobie w osiągnięciu zamierzonych celów. Weźmy choćby w rachubę zamieszczenie reklamy własnej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej drodze. W końcu to całkowita gwarancja większej rozpoznawalności!

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Można tak naprawdę powiedzieć, że chociaż w wielu przypadkach kwestia jest taka, iż nie posiadamy kasy na promocję, to bez cienia wątpliwości nie można oszczędzać na takich metodach. Może trochę się mylę, ale naprawdę często sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa daje niesamowite wyniki. Nie przesadzam – np. moja myjnia (myjnia bezdotykowa Bydgoszcz) jest bardziej popularna głównie dzięki temu, że swego czasu skusiłem się na telebim warszawa. Tak naprawdę było.

Bardzo dużym atutem takowych nośników reklamy jest w szczególności to, iż pracują dla nas również po zmroku. A więc telebimy ( telebimowe) są lepszym wyjściem, niż zwykłe billboardy. Miej to na szczególnej uwadze, drogi biznesmenie. Nie chcę, abyś później ciągle skarżył się na to, że wpakowałeś duże środki w promocję, ale na nieszczęście nie dało to zysków. Miej to na uwadze, bo nie ma żadnego sensu pakować kasę w taką promocję, która nic nie przynosi.

Reklama bilboard

Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnym rozwiązaniem jest w szczególności to, aby nieco dywersyfikować reklamę. Czyli telebim kraków (reklama na telebimach) jest OK, lecz idealne rozwiązanie jest wtedy, gdy dobrze wiemy, iż trzeba umieścić reklamę w kilku miejscach. Tylko jedna reklama tak naprawdę nie jest w stanie dać zbyt wiele. A więc reklama telebimowa jest skuteczna, daje fantastyczne efekty, lecz nigdy nie powinno być tak, że podejdziemy do własnych zadań w nieodpowiedni sposób. Później będziemy uważali, iż tylko straciliśmy pieniądze. Lepiej uniknąć tego typu sytuacji!