Jak zyskać na długach?

Dłużnik to problem przede wszystkim wierzyciela, ale dłużnik także powinien uważać na konsekwencje. Ten pierwszy daje z siebie wszystko, by odzyskać fundusze, dłużnik natomiast robi wszystko, by wymigać się. Jak mówi stare powiedzenie, gdzie 2 się tłucze, tam 3 korzysta.

aukcje komornicze tarnowskie gór

Autor: Toshiba
Źródło: Toshiba
Jeżeli zapytać przypadkowo spotkane na ulicy osoby, czy posiadają długizadłużenie, to większość odpowie, że nie. A prawda jest taka, że niemal każdy z nich posiada na barkach jakiś kredyt. Kupiłeś na kredyt sprzęt AGD, posiadasz jakiś zaległą karę w bibliotece, a może kupiłeś dom na hipotekę? Za każdym razem, gdy zwlekasz z opłaceniem swoich rachunków, można twierdzić, że jesteś dłużnikiem – twierdzi pan Witold, komornik Tarnowskie Góry to zapewne nie stolica, ale pracy dla windykacji jest tu też dużo, dodaje.
aukcje komornicze tarnowskie gór
Na rynku funkcjonują podmioty, które trudnią się skupowaniem długów. Posiadają doświadczenie prawne oraz odpowiednie narzędzia, by pozyskać zadłużenie. Warto się postarać. Z informacji pozyskanych w 2014 roku wiemy, że cała suma przeterminowanych płatności to 25 miliardów złotych.
Ty też możesz zarobić na długach
komornik tarnowskie góry
Po kilku zdaniach z fachowcem wiadomo, że mamy kilka możliwości, aby dorobić się na dłużnikach. Po pierwsze trzeba obserwować aukcje (aukcja jenoetapowa) komornicze Tarnowskie Gór organizuje tego typu aukcje regularnie i podobnie jest we wszystkich większych miastach w kraju: witryna komornika sądowego – Tarnowskie Góry. Na takich aukcjach można nabyć domy oraz samochody i inne ruchomości po niezwykle niskich cenach. Są ludzie, którzy systematycznie biorą udział w takich licytacjach. Opłaca się monitorować ogłoszenia o licytacjach, ponieważ podawany jest w nich termin oględzin nieruchomości, jak również data i miejsce analizy dokumentów na temat nieruchomości.

Na wierzycielach może też zarobić gracz giełdowy. Jest to możliwe poprzez zakup obligacji wypuszczanych właśnie przez przedsiębiorstwa kupujące długi. Warto wiedzieć, że osoba inwestująca w obligacje nie posiada gwarancji zwrotu zainwestowanego kapitału. Tego typu oferta jest celowana do ludzi potrafiących ryzykować i jednocześnie pragnących zdywersyfikować swój portfel finansowy: dowiedz się więcej.