Bezpieczna lokata, na którą warto się decydować

Na rynku wyłania się wiele nowych produktów bankowych, jakie rzeczywiście są wyjątkowo atrakcyjne dla konsumentów. Można je otrzymać w bankach po spełnieniu wszystkich spraw formalnych. Głównie chodzi o pożyczki, jednak to nie wszystko. Bardzo często tymi produktami będą także lokaty na wyjątkowo korzystnym oprocentowaniu. Te, które opłaca się wybrać.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego każda osoba, która myśli o tym, aby zmienić konto oraz zakładać nową lokatę musi zaznajomić się z aktualnymi propozycjami i wytypować taką, jaka będzie dla niej najwłaściwsza. Warto podejmowaną decyzję skonsultować ze specjalistą w konkretnym banku, żeby mieć gwarancję, że jest ona słuszna. Pośród propozycji takich jak atrakcyjna lokata, na którą dobrze będzie się zdecydować bezsprzecznie ostatnio wyróżniła się happy idea bank, gdyż można po jej założeniu liczyć na wyjątkowo duże oprocentowanie, jakie wynosi aż cztery procenty na rok, poczytaj wiecej na Wybierarce (poczytaj wiecej na Wybierarce).

Kwota lokaty wynosi od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych. Oferta ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku. Co istotne, jest to bardzo dogodna alternatywa, bo lokatę Happy można zakładać za pośrednictwem Internetu. Okres lokaty Happy jest krótki i obejmuje trzy miesiące.

Jeżeli masz ochotę zdobyć inne materiały na omawiany temat, to sprawdź proponowane www (https://ewadia.pl/masz-watpliwosc-co-do-zapisow-swz/), które mają również dane na to zagadnienie – kliknij zatem tutaj.

Klient, by mięć tę lokatę nie ma obowiązku mieć w ogóle konta bankowego i korzystać z pozostałych produktów finansowych w Idea Banku. Przy czym można założyć jedynie jedną tego typu lokatę. Lokatę Happy uznaje się za bezpieczną, gdyż założone są na nią maskowane hasło dostępu, a wszystkie operacje czy to online, bądź telefoniczne są zaszyfrowane.

oszczędności
Wiadomości przesyła się razem z podpisem elektronicznym. Lokata Happy posiada poparcie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Sama kapitalizacja odsetek na tej lokacie powiększa kwotę kapitału o kwotę przyznanych odsetek pod koniec okresu umownego. Zerwanie umowy przed ukończeniem tego okresu poskutkuje zwróceniem ulokowanych środków pieniężnych, przy jednoczesnej stracie odsetek zgromadzonych w czasie przechowywania sumy lokaty. Lokata ta jest jedną z bardziej opłacalnych wśród najnowszych produktów finansowych i rzeczywiście opłaca się z niej skorzystać. Idealnie prezentuje się na tle pozostałych lokat terminowych, czyli ludzie, którzy się na nią zdecydują bez wątpienia tego nie będą żałować. W związku z tym lokatę Happy w Idea Banku zaleca znacznie więcej ekspertów od spraw bankowych.