Nota pracownicza – czym jest oraz czy powinno się jej obawiać?

Slogan „ocena pracownicza” częstokroć powoduje, że czujemy się niepewnie, oraz nawet odbieramy niewielki niepokój. Ale czy naprawdę ocena pracownicza winna wzbudzać w nas strach? Pożądane byłoby zastanowić się nad tym czym tak naprawdę jest ocena pracownicza, a także jakie metody oceny pracowniczej można dziś wyszczególnić.

Biegłe szkolenia z zakresu coachingu oraz rozwoju osobistego

Coaching ma na celu pomaganie Klientom w osiągnięciu wyznaczonego przez nich celu. Dzieje się to na podstawie rozmów, regularnych wizyt i łącznego organizowania i omawiania celów. Profesjonalny coaching zezwala na wprowadzenie zmian w życiu personalnym lub zawodowym, spotkania coachingowe posiadają więc zasadniczo praktycznych charakter. Coaching pozwala też na poprawianie pomysłowości, radzenie sobie ze stresem i rozmaitymi zawiłymi sytuacjami życiowymi, i także na sprawne planowanie, rozporządzanie czasem czy też zarządzanie zespołem.

Właściwe motywowanie osób zatrudnionych drogą do sukcesów

Jeżeli myślimy o tym, w jaki sposób sprawić by nasi pracownicy działali we właściwy sposób musimy pamiętać, że jest wiele interesujących rozwiązań. Ważne to je zauważać i wykorzystać je. Część z firm chce iść starymi, utartymi drogami, ale tego rodzaju podejście może doprowadzić do tego, że nasza firma pozostanie w tyle.