Usługi pozycjonowania szansą dla Twojego biznesu na zaistnienie w Sieci

Spółka Artefakt od 2005 roku zajmuje się marketingiem internetowym, a od 2008 roku po połączeniu ze spółką Kombinet, również przygotowywaniem stron www. W tym czasie firma zrealizowała niejedną skuteczną kampanię promocyjną serwisów www i sklepów internetowych oraz stworzyła wiele funkcjonalnych i pięknych stron www.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Ludzie zatrudnieni w firmie to ekipa specjalistów, którzy są na bieżąco z nowinkami z branży. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafią oni zastosować narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla wizerunku firmy. Znaczna kreatywność i profesjonalizm w pracy daje efektywne i opłacalne wyniki. Artefakt w swojej ofercie posiada usługi pozycjonowania, ePR, promocji, doradztwa oraz przygotowywania serwisów i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron www w Internecie zakłada takie działania jak dobór słów kluczowych, audyt strony, przedstawienie zaleceń optymalizacyjnych i przemyślane budowanie popularności serwisu. Jest to propozycja dla serwisów życzących sobie zbudować lub wzmocnić swoją pozycję w branży. Więcej można znaleźć tutaj: pozycjonowanie stron www artefakt.pl.

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Kampanie promocyjne w Google Adwords przy wykorzystaniu reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków płatnych w wynikach wyszukiwania lub na licznych serwisach współpracujących z Google. To rozwiązanie jest godne polecenia do promocji towarów incydentalnie wyszukiwanych w wyszukiwarce (np. nowych na rynku).

Usługi doradcze Artefakt to opcja skrupulatnej oceny aktualnego stanu strony WWW, opracowania wytycznych optymalizacyjnych oraz ewaluacja poczynań konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla klientów, którzy nie są pewni czy zacząć promować swój serwis w Internecie.

W konsekwencji wspólnego działania profesjonalistów z dziedziny marketingu internetowego firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania serwisów internetowych w całości funkcjonalnych i zoptymalizowanych.

Czy ten tekst pochłonął Cię bez reszty? Jeśli tak, to sprawdź też inny pomocny serwis, który ma nie mniej fascynujące informacje.

Dobrze wykonana strona internetowa to ułatwione pierwsze kroki w Internecie.


Wyświetl większą mapę