Specjalistyczne i opcjonalne programy komputerowe dla każdego przedsiębiorstwa

Żadna firma nie może obecnie dobrze funkcjonować bez właściwego oprogramowania. Nowe programy komputerowe nie tylko ułatwiają pracę, ale i pozwalają zaoszczędzić dużo cennego czasu, dlatego ich wybór to niezwykle ważna i odpowiedzialna decyzja.

oprogramowanie firmowe

Autor: Graham Wynne
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjatkowo znaną w Polsce serią oprogramowań dla małych i średnich firm jest Insert GT. W jej skład wchodzi kompleksowy system sprzedaży Subiekt GT, Rachmistrz GT, czyli księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego, Rewizor GT będący systemem finansowo-księgowym oraz aplikacja do obsługi kadr i płac zwany Gratyfikantem GT. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że programy Insert GT są bardzo łatwe w obsłudze, klarowne i intuicyjne, dzięki czemu przeciętny pracownik powinien bez problemu nauczyć się obsługi.

Zainteresował Cię ten post? Więc wejdź w link do serwisu skuteczne pozycjonowanie w google i ciesz się innymi tekstami. W razie jakichkolwiek wahań – pisz do nas.

Biura projektowe i inżynierskie w wielu firmach, nie mogłyby funkcjonować bez popularnych produktów AutoCAD cena ich zależy naturalnie od okresu licencji (sprawdź tutaj cenę programu Autocad). Istnieją licencje wieczyste jednostanowiskowe, roczne, dwuletnie i trzyletnie. Rzecz jasna najmniej korzystny cenowo okaże się zakup jednorocznej licencji AutoCAD cena za ten okres wyniesie wtedy ok. 1600 zł. brutto. Dla dobrze rozwijającej firmy, nie będzie to bardzo obciążający koszt, ale warto zastanowić się nad kupnem licencji na dłuższy czas. Aby móc bezawaryjnie korzystać ze sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania, bardzo ważna okaże się instalacja programów odpowiedzialnych za optymalizację i konserwację systemu operacyjnego. Bardzo rozsądnym wyborem będzie program Ashampoo Winoptimizer, który umożliwi między innymi oczyszczanie dysku i rejestru systemowego ze zbędnych składników oraz zarządzanie aktywnymi procesami. Systematyczne usuwanie obciążających system danych, a także informacji generowanych w trakcie przeglądania Internetu, to bardzo ważne zadania, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmowych komputerów, dlatego duże firmy tak często decydują się na Ashampoo Winoptimizer.

Należyte przechowywanie danych w firmie wymaga często ich kopiowania (polecam Insert Gt). Bardzo cennym oprogramowaniem jest CloneCD. Aplikacja działa w trybie „realnego zapisu” RAW, dzięki któremu możemy sporządzać stuprocentowe kopie większości płyt zabezpieczonych przed kopiowaniem. Jest to kluczowe dla bezpiecznej archiwizacji znaczących plików, dlatego oprócz typowo funkcjonalnych dla profilu firmy programów jak np. AutoCAD, warto zaopatrzyć się w uniwersalne oprogramowanie do kopiowania danych, czy optymalizacyjne, jak właśnie CloneCD lub Ashampoo Winoptimizer.