Promowanie na telebimach

Telebim to wysokiej kategorii narzędzie służących do przekazu danych o artykule, bądź usłudze dla szerokiego zespołu adresatów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED jest to wyłączna technika, jaka pozwala na emisję obrazu znacznej jakości przy zachowaniu znakomitej widzialności w dowolnych warunkach pogodowych. Tylko owa technologia zezwala zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz świetnie czytelny w świetle dziennym. Modułowa budowa ekranu pozwala na jego rozbudowę, lub rekonstrukcję formatu, jak też bezproblemową zmianę miejsc, także serwisowanie.

telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów zapewnia sporo większe potencjały reklamy. Skonfigurowane w wielu lokalizacjach powiększają liczbę odbiorców, a tym samym liczbę prawdopodobnych klientów.To oczywiście za sprawą cyfrowej technologii diodowej, oraz dynamicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy zatrzymują uwagę konsumenta, oraz oddziałują na rozpoznawalność marki. Częstość z jaką pokazują się spoty reklamowe upraszcza dotarcie do przyszłego klienta, które w konsekwencji prowadzi do świadomego odnotowania komunikatu reklamowego, jego umocnienia i zapamiętania – telebimów.

Film jest dużo lepiej utrwalany aniżeli zwykły obraz bilboardowy. Dowiedziono, że reklama produktu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczyniła się do podwyższenia sprzedaży. Nadzwyczaj istotne jest też umieszczenie telebimu. W ruchliwych lokalizacjach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę ewentualnych interesantów. Właściwym punktem powinny być główne ulice miast, lub otoczenia wielkich centrów handlowych.

reklama na białym budynku

Autor: khair mispan
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów użytkowana jest zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, działające w przeróżnych sektorach przemysłu, a również apteki i świątynie.

W gąszczu otaczających nas danych ciężko jest odnaleźć rzeczywiście pomocne informacje. Dlatego jeżeli interesuje Cię tego typu temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info (http://www.inoffice.pl/centrum-biznesowe-tarasy/).

Funkcjonalność, łatwość obsługi i odporność na warunki atmosferyczne przyciągają spojrzenie, a przy tym są całkowicie czytelne. Reklama przedstawiona w takiej formie nie tylko prędko i efektywnie dociera do możliwych konsumentów, lecz również ceny jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele mniejsze aniżeli przeciętne wartości innych reklam – czytaj.