Która gra w więzienie przyniesie swym grającym wiele emocji?

Dziś moglibyśmy grać w różne gry online. Są to rozgrywki zręcznościowe lub łamigłówki. Można by również zagrać w grę pod tytułem „Napad 2”, podczas jakiej wykonujesz przeróżne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na lotnisko i trzeba pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot przechodzi do hangaru i kradnie samolot. Gdy pozbędziemy się jednej fali wrogów, przyjadą następni samochodami. Będą oni blokować startowy pas, więc dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy zacznie on jazdę po startowym pasie, należy ochraniać go wszelkimi sposobami. Gdy pilot wzniesie się w górę, bezpiecznie musi dolecieć na lotnisko w zatoce, i wylądować w określonym obszarze. W tym samym okresie trzeba zająć się innymi członkami gangu bądź uciekać z miejsca takiego wydarzenia. Następnym wymaganym pojazdem jest więzienny autobus. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W tej grze gra się w drużynie, ale każdy mógłby do zadania podejść na własną rękę. Autokar eskortowany jest przez śmigłowiec, dlatego też należy się zająć nim najpierw. Pozostali w tym czasie mogliby przygotować blokadę i ukraść autokar. Ważne jest, żeby nie uszkodzić go w czasie grabieży, ponieważ misja będzie przegrana. Trzeba zawieźć go we wskazane miejsce. Tego typu gierka w więzienie to doskonała rozgrywka w grupie.
W kolejnym zadaniu należy rozdzielić się na 2 grupy. Jedna ekipa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz oraz zgubić pościg. Następnie muszą skierować się na posterunek. Wejść należy do budynku i wziąć z biurka rozkład jazdy, a potem wrócić do samochodu. Trzeba ponadto pojechać autem pod wskazane miejsce. Są tam zbiorniki z paliwem. Należy podpalić pojazd oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad.

Masz ochotę poszerzyć własną wiedzę z tego tematu? Chcemy Cię wesprzeć. Trzeba przejść na nową stronę i tam dowiedz się więcej (http://www.visaandwork.com/legalizacja-pobytu-w-polsce/) szczegółów.

Grabieżca posiada jednak więcej roboty. Dojechać trzeba do doków i wejść na wskazany statek.

Tam przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się rywali, którzy kryją się między kontenerami. Po dojściu do celu trzeba wejść na kontener i pokonać pozostałych niedobitków. Następnie trzeba podejść do wyznaczonego kontenera.