Spółka Partnerska Prawna Lexperts – kompleksowe porady prawne.

Kancelaria Prawna Lexperts jest spółką utworzoną dzięki zaangażowaniu trzech adwokatów, którzy dążąc do profesjonalnego i wszechstronnego zapewnienia obsługi własnych klientów postanowili połączyć siły i stworzyć własną firmę.

Celem naszej spółki na rynku usług prawniczych jest głównie kompleksowa obsługa przedsiębiorców, mimo to działamy również na rzecz osób fizycznych. Prowadzimy także usługi doradcze w dziedzinie prawa podatkowego – prawo podatkowe na lexperts.pl?stwu sprawną, kompleksową obsługę prawną oraz pełną reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji a także sądami polubownymi.

Klientom indywidualnym poszukującym porady na temat rozwód warszawa gwarantujemy pomoc.

Dodatkowo oferujemy pomoc adwokacką w temacie negocjacji, opiniowania i tworzenia pism, umów czy ugód. Prowadzimy również szkolenia z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego. Udzielamy również jednorazowych, doraźnych porad prawnych oraz udzielamy uwag w tworzeniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny w naszej kancelarii jest do Państwa pomocy.

Poszukujesz: radcy prawnego? Nasza kancelaria to gwarancja kompleksowo udzielonej usługi.

Siedzibą spółki jest Wrocław, biura zarządu Trzebnica, aczkolwiek obszarem działania obejmujemy cały Kraj. Współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi m.in. w miastach: Kraków, Opole i Warszawie. Zapraszamy !

http://lexperts.pl/