Adwokat jest kompetentny w zakresie prawa karnego, posiadając wiedzę i wielkie doświadczenie może reprezentować zarówno oskarżonego jak i pokrzywdzonego

Każdy z nas podczas gdy wymaga wsparcia bądź konsultacji prawniczej wybiera się do Kancelarii, żeby załatwić to u kompetentnego i doświadczonego eksperta. W Krakowie jest wiele Gabinetów Adwokackich, w których są zatrudnieni fachowcy w aspekcie kodeksu karnego. Jeżeli zostałeś oskarżony o przestępstwo bądź byłeś ofiarą przestępstwa adwokaci służą kompetentną pomocą i poradą.

Sąd

Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Adwokat Lubin (adres) pracujący w sferze prawa karnego jest przedstawicielem klienta we wszelkich aspektach toczącego się postępowania. W związku z tym adwokat może być reprezentantem klienta w postępowaniu wstępnym, czyli na policji czy w prokuraturze, a też przed wymiarem sprawiedliwości. Zamierzeniem adwokata jest wyeliminowanie lub ograniczenie negatywnych skutków powiązanych z asystowaniem w postępowaniu karnym w funkcji oskarżonego albo obrońcy. Adwokat Lubin występuje w funkcji obrońcy kiedy klient został oskarżony o popełnienie przestępstwa karnego bądź postawiono osobie zarzuty w działaniu wstępnym. Adwokat Lubin prawo karne także reprezentuje pokrzywdzonego w wszelkim zakresie działania. W tym przypadku adwokat występuje jako pełnomocnik osoby pokrzywdzonej innymi słowy w roli oskarżyciela pomocniczego, reprezentując klienta interesy w przypadku gdy był ofiarą przestępstwa. Przepisy karne jest szeroko pojmowanym aspektem wszystkich wykroczeń zagrożonych pozbawieniem wolności bądź kar pieniężnych czy też różnych zadośćuczynień.

Budynek sądu

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
W skąd wchodzą np wykroczenia przeciw mieniu, wykroczenia przeciwko życiu i zdrowiu, przestępstwa z wykorzystaniem nowych technologii m.in. wykroczenia komputerowe czy elektroniczne, przestępstwa o zakresie seksualnym. A też wykroczenia związane z posiadaniem lub obrotem narkotyków, karamboli transportowych i kolizji, także pomyłek lekarskich, przestępstwa korupcyjne, przestępstwa gospodarcze, itd. Adwokat (strona internetowa dobry adwokat częstochowa) Lubin prawo karne prowadzi także sprawy w postępowaniu wykonawczym między innymi użyczenie przerwy w karze czy zawieszenie wypełnienia kary.